Ana Sayfa » Kültürel Etkinlikler
"PAYLAŞIYORUZ" kampanyasında yardım malzemeleri Mustafçova Gençlik Derneği'ne teslim edildi
Güncellenme Tarihi: 31-12-2022

Görüntüleme: 792

Yazı Boyutu:  

Resim Galerisi

İskeçe Türk Birliği'nin (İTB) başlattığı ve İskeçe İli Türk Azınlık Dernekleri Platformu üyesi dernekler tarafından desteklenen "PAYLAŞIYORUZ" kampanyası çerçevesinde yardım malzemeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Bu çerçevede yardıma muhtaç ailelere ulaştırılmak üzere, ev ve çocuk eşyalarından oluşan malzemeler, İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu tarafından Mustafçova Gençlik Derneği Başkanı Muaz Kabza'ya teslim edildi.

İskeçe Türk Birliği Biçki Dikiş Nakış ve El Sanatları Kursları öğretmenleri tarafından hazırlanan ev ve çocuk giyim eşyasından oluşan paketler 30 Aralık 2022 Cuma günü teslim edildi.

Mustafçova Gençlik Derneği Başkanı Muaz Kabza, yardımlardan ve işbirliğinden dolayı İskeçe Türk Birliği'ne teşekür ederken, İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu ile Mustafçova Gençlik Derneği Başkanı Muaz Kabza gelecekte gerçekleştirilebilecek ortak çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulundu.

"PAYLAŞIYORUZ" kampanyası çerçevesinde İTB kurs öğretmenleri tarafından hazırlanan ev eşyalarından oluşan malzemeler önümüzdeki haftalarda da İskeçe İli Türk Azınlık Dernekleri Platformu üyesi derneklere teslim edilmeye devam edilecek.