Ana Sayfa » Kültürel Etkinlikler
İSKEÇE TÜRK BİRLİĞİ GENÇLİK KOLU YÖNETİMİ BELİRLENDİ
Güncellenme Tarihi: 19-11-2021

Görüntüleme: 1122

Yazı Boyutu:  

Resim Galerisi

İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu yönetimi belirlendi. İskeçe Türk BirliğiGençlik Kolu faaliyetlerine kaldığı yerden devam ediyor. Kovid -19 Pandemisi nedeniyleyaklaşık iki yıl faaliyetlerine ara veren İTB Gençlik Kolu, uzun bir aradan sonra yeni üyeleriyle birlikte büyük bir heyecanlaİskeçe Türk Birliği'nde yeniden toplandı. İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu'nun buluşması 19 Kasım Cuma günü yapıldı.

Gerçekleştirilen buluşmada İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu da yer alarak fikirlerini ve deneyimlerini gençlerle paylaştı. İTB Başkanı Ozan Ahmetoğlu, gençlere gerekli desteklerin verileceğini iletti. Toplantıda gençler taleplerini ve gelecek ile ilgili planlarını ve düşüncelerini aktarma fırsatı buldu. İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu üye kayıtlarının başlaması ve tüm ortaokul ve lise öğrencilerinin İTB Gençlik Kolu'na üye olabilmesi kararlaştırıldı. İTB Gençlik Kolu'na üye olmak isteyen gençler, Gençlik Kolu yöneticilerine veya İskeçe Türk Birliği Sekreterliğine başvurabilir.

Gerçekleştirilen toplantıda İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu Yönetim Kurulu Üyeleri de belirlendi.

İTB Gençlik Kolu Yönetim Kurulunda yer alan gençler şöyle:
Esma Karahus, Nil Eminoğlu, Gonca Yusufoğlu, Aslı Ahmetçik, Belma Aspat, Merve Karahalil, İlknur Ekiz, Sude Hüseyinoğlu, Fatma Karahalil, Eslem Mahmut, Emine Kadri,SaliKahya, Ayşegül Peçenek, Eray Hacı, Salih Kahya, Eren Osmança, Enes Osmança,Gökhan Uzun ve Ege Sürüş.